19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı İlçemizde düzenlenen törenlerle kutlandı.

       Törene İlçemiz Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtına Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü adına Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman YUVANÇ tarafından çelenk sunulması ile başlandı. Çelenk sunma törenin ardından törene Gülağaç 75. Yıl Anadolu Lisesi bahçesinde yapılan kutlama programı ile devam edildi.

        Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Kadir ULUSOY, Saygıdeğer Eşleri Aslıhan ULUSOY Hanımefendi, Belediye Başkanı Faruk TEYMEN, İlçe Jandarma Komutanı Necati ÇEVİRCİ, İlçe Emniyet Amiri Eray YAĞCI, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Muharrem YILDIRIM, İlçe Müftüsü Mehmet Ali DİLEK, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman YUVANÇ, Milli Eğitim Müdürü Mustafa SONGÜR, İlçemiz kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ile siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

        Günün anlam ve önemine binaen programın açılış konuşması Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Osman YUVANÇ tarafından yapıldı. Öğrenciler tarafından okunan şiirler, düzenlenen halk oyunları gösterisi ve yarışmalar ile devam edildi. Progam yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediye takdimi ile sona erdi.